Načítám Akce

Pravidelné páteční promítání

Již sedmým rokem, od dubna 2009, pořádáme každý pátek v odpoledních a večerních hodinách na náměstí Republiky v Praze u Obecního domu (případně před OC Palladium) pravidelné promítání dokumentů o zacházení se zvířaty při produkci masa, mléka, vajec a kožešin. Divákům a kolemjdoucím při tom rozdáváme brožurky a další naše tištěné materiály a odpovídáme na jejich dotazy.

Pravidelné demonstrace tohoto typu jsou výbornou příležitostí nejen pro šíření osvěty ve společnosti, ale také pro vzájemné setkávání a udržování kontaktu mezi aktivisty v Praze. Budeme proto rádi, když se nás sejde co nejvíce. Můžete nám pomoci s přenášením věcí a stavbou stánku, rozdáváním letáků, diskuzí s kolemjdoucími, nebo se můžete třeba jen na chvilku zastavit a popovídat si.

Obvykle začínáme kolem 18:00. Doba ukončení není pevně daná – záleží na naší výdrži a zájmu kolemjdoucích. Běžně končíme kolem deváté hodiny.

Fotografie z promítání naleznete zde.

Chcete-li přijít, dejte nám vědět e-mailem (do čtvrtečního večera), abychom vás mohli informovat o přesné době začátku a o případných změnách, které mohou nastat (např. zrušení nebo posun akce kvůli nepřízni počasí).

Po domluvě je také možno na promítání vyzvednout naše tištěné materiály k dalšímu šíření.